Laboratorní a průmyslové chemikálie

Firma GenChem úzce spolupracuje se zahraničními dodavateli laboratorních a průmyslových chemikálií. Svým zákazníkům můžeme nabídnout více než 5 000 chemických produktů v celkovém počtu přes 11 000 katalogových položek. Kvalita produktů se pohybuje od technických, přes čisté, p.a., HPLC až po speciální čistoty na specifické použití. Není problém dodat nestandardní produkty, které běžně nejsou v nabídce. Stejně tak lze na požádání zákazníka dodat jiné než jen katalogové balení, což ocení především průmysloví zákazníci. Samozřejmostí pak jsou certifikáty analýzy ke každé šarži.

Certifikát ISO 9001 je samozřejmou zárukou kvalitních a přitom cenově dostupných chemikálií pro všechny uživatele.

Ve velkém sortimentu cca 7 000 položek nabízíme především organické a anorganické chemikálie a speciality, organokovy, vzácné kovy, čisté prvky i jejich vysoce čisté halogenidy, nanoprášky, přes 5 000 Building Blocks, více než 300 boronových kyselin, cca 70 000 fluorových sloučenin, silany, siloxany, silakagely pro Flash Chromatography a mnoho jiného.

Budete-li mít zájem vyzkoušet vzorky zdarma nebo máte-li zájem o lepší ceny při větších či pravidelných odběrech, ozvěte se nám na email: genchem@geen.eu.


Našimi největšími zákazníky jsou české pobočky nadnárodních farmaceutických a elektronických firem, ale také ryze české firmy z oblasti organických výrob.